Про нас

Насіннєвий Завод Часнику – перша в Україні компанія, що спеціалізується на вирощуванні та продажу офіційного сертифікованого насіння часнику.

Ми зібрали команду передових фахівців-часниководів України та поєднали їх багаторічний досвід задля того, щоби запропонувати українським та іноземним фермерам якісне сортове насіння часнику.

На сьогоднішній день наша компанія оперує земельним банком в різних регіонах України, де ми вирощуємо як найбільш перспективні українські сорти – Любаша та Прометей, так і іноземні селекції. Це дозволяє нам вирощувати насіння часнику адаптоване до різних кліматичних умов – від теплого південного клімату до суворого північного клімату.

Мета нашої компанії – покращення та підтримка бази якісного посівного матеріалу України як для українських так і для іноземних фермерів та впровадження культури технологічно правильного вирощування якісного насіннєвого та товарного часнику.

Крім ведення насіннєвої бази найпопулярніших сортів часнику української селекції Любаша та Прометей, наша компанія постійно вивчає та експериментує з європейськими селекціями з метою відбору та реєстрації в Україні якісного посадкового матеріалу, придатного для вирощування в наших кліматичних умовах.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України №399 від 28.07.2017 ТОВ «Насіннєвий Завод Часнику» внесений до Держреєстру суб’єктів насінництва та розсадництва як виробник насіння сортів часнику

 

 • НАЙКРАЩА СЕЛЕКЦІЯ СОРТІВ ЧАСНИКУ

  Найбільшу увагу ми приділяємо оригінальному насінню

 • ЧАСНИК УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СЕЛЕКЦІЇ

  Асортимент з найкращих сортів України, Франції та Іспанії

 • ЛІЦЕНЗОВАНИЙ ВИРОБНИК НАСІННЯ ЛЮБАША ТА ПРОМЕТЕЙ

  Підписані ліцензійні угоди з власниками сортів Любаша та Прометей

 • ТІЛЬКИ СЕРТИФІКОВАНЕ НАСІННЯ

  Якість насіння підтверджена сертифікатами

 • ЯКІСТЬ ПІДТВЕРДЖЕНА ЛАБОРАТОРІЯМИ

  Кожна партія насіння проходить лабораторне дослідження перед посадкою та продажем